Labioplasti

Ankara'da vajinismus, kızlık zarı dikimi ve kürtaj

Labioplasti

Labioplasti Nedir?

Labioplasti

Labioplasti, iç dudaklarda oluşan deformasyonun giderilmesi için yapılan bir ameliyattır. Kadınların genital organında zamanla birtakım sorunlar,bozulmalar yaşanabilir bu bozulmalar doğuştan da gelebilir.İç dudaklardaki bu sarkmalar hem kadının psikolojisini bozar hem de cinsel hayatında bazı sorunlara sebep olabilir. Labioplasti ameliyatı ile iç dudak sarkmasından kurtulabilirsiniz.

 İç Dudak Sarkması

Günümüzde estetik oldukça yaygınlaşmıştır ve çoğu kadın tereddüt etmeden estetik yaptırmaktadır. Genital estetik de oldukça tercih edilen bir işlem olmuştur.Özellikle de dar pantolon,mayo ve bikini gibi kıyafetlerde genital bölgenin görünümü rahatsız edicidir.İç dudak sarkması gibi problemlerin sonucu bu kıyafetlerin duruşu sizin psikolojinizi etkileyebilir.İç dudak sarkması ameliyatı ile kısa sürede bu sorundan kurtulabilirsiniz.
Labioplasti ameliyatı gerektiren durumlar genellikle küçük dudakların çok büyük olması,sarkması ve dudaklar arasındaki büyüklük farkıdır.Küçük dudakların sarkık olması sonucu büyük dudaklar tarafından örtülmüyorsa ameliyat ile bu durumdan kurtulabilirsiniz.Küçük dudakları arasında büyüklük farkı varsa ki bu durum çoğu kişide görülür.Bazılarında ise bu fark aşırı fazladır ve rahatsız edicidir.Peki,iç dudak sarkması kimlerde görülür? İç dudak sarkması travma sonucu,doğum sonrası yırtıklar veya genetik olarak görülebilir.Çoğunlukla zayıf kişilerde görülür.Bunun sebebi ise Dış dudaklar zayıf kişilerde dolgun değildir bu da beraberinde iç dudakların kapanmamasını sarkık durmasına sebep olur.Ciddi boyutta kilo veren hanımlarda da bu sorun yaşanır.Kilo kaybı sonucu deri buruşur ve esnekliğini kaybeder.Fazla sayıda normal doğum yapmış kadınlarda da sıklıkla iç dudak sarkması oluşmaktadır.

ankara labioplasti ameliyatı

ankara labioplasti ameliyatı

 İç dudak sarkması estetiği sonrasında bir his kaybı yaşanır mı?

İç dudak sarkması estetiği sonrasında bir his kaybı yaşanır mı yaşanmaz mı? Kadınların bu ameliyatı yaptırmadan önce bu durumun yaşanıp yaşanmayacağını detaylıca araştırırlar.Sorunuzun cevabı burada hanımlar.İşlem yapılan bölgede bir his kaybı yaşanmaz.Eğer klitoris üzerindeki bir deriye dokunulursa his değişikliği yaşanır.
Diğer bir merak edilen soru ise bakirelere labioplasti ameliyatı yapılabilinir mi?Evet,labioplasti estetiği bakire hanımlara da yapılabilir.Çünkü iç dudaklar vajinanın dış tarafındadır ve zara herhangi bir zarar vermez.

Ankara Labioplasti Ameliyatı

Ankara labioplasti ameliyatı için Dr. Melike Şentürk’e başvurun. Sizler için en uygun tedavi ve operasyon yöntemlerini belirleyelim. Güzelliğinize güzellik katın.

Labioplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Bu ameliyat lokal anestezi yapılarak 30 dakika içerisinde uygulanan bir işlemdir.Lokal anestezi istemeyen kişilere genel anestezi de uygulanabilir.Eriyen dikiş kullanılır ve böylelikle dikiş alımına gerek yoktur.Dikişler 10 gün gibi bir süre zarfı içerisinde kendiliğinden düşecektir. Ankara Labioplasti ameliyatı sonrasında duş alabilirsiniz fakat hamam havuz gibi enfeksiyon kapma riski olan yerlere gidilmesi 15 gün gibi bir süre boyunca sakıncalıdır.Ameliyat sonrasında aşırı bir kanama ile karşılaşırsanız doktorunuza görünmelisiniz.

 Labioplasti Ameliyatı Fiyatı Ne Kadar?

Labioplasti ameliyatı fiyatı kişinin durumuna göre değişeceği için net bir fiyat verilememektedir.Doktorunuzun muayenesi ardından bir fiyat verecektir.Ankara’da labioplasti ameliyatı için kliniğimizle iletişime geçereke detaylı bilgilendirme ve fiyat alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın