Vajina Daraltma (Vajinoplasti)

Ankara'da vajinismus, kızlık zarı dikimi ve kürtaj

Vajina Daraltma (Vajinoplasti)

Vajina daraltma ameliyatı

Vajina Daraltma (Vajinoplasti)

Kadın genital organının iç kısmına vajina denir.Bu alan bazı kadınlarda genetik olarak bozuk olabilir ya da sonradan fazla doğum gibi sebeplerle yıpranmış,genişlemiş olabilir. Vajinadaki bu bozulmaları,genişlemeyi vajina daraltma ameliyatı ile yani bir diğer adıyla vajinoplasti ameliyatı ile düzeltebiliriz. Vajina estetiği günümüzde çoğu kadının sıklıkla uyguladığı bir estetik operasyonudur. Vajina daraltma ile kadınlar özgüvenlerini yenileyerek cinsel hayatlarındaki mutsuzlukları da ortadan kaldırırlar. Peki, bu ameliyat neden yapılır? Bu ameliyat fazla doğum yapmış kadınlarda veya başka sebeplerden dolayı vajinasında proplem yaşayan hanımlara yapılan estetik işlemidir.
Çoğu kadın bu bozukluktan dolayı cinsel hayatlarında özgüvenini yitirir. Vajinadaki gevşeklik ve sarkma yalnızca kadının sorunu değil aynı zamanda partneri içinde sorun oluşturmaktadır.Çiftler arasında cinsel açıdan sorun yaratmaktadır bu da kadını fazlasıyla etkiler ve psikolojisini bozar.

Vajina daraltma ameliyatı

Vajina daraltma (Vajinoplasti)

 Vajina daraltma ameliyatı hakkında bilinmesi gerekenler.

Bu Ameliyat Nasıl Yapılır?

Kadınların çoğu vajinalarının genişlemesinden şikayetçidir fakat cesaret edip bu konuyu çok fazla kişiyle paylaşmazlar ve ameliyat olmaktan da çekinirler. Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır merak edilir.Ameliyat sedasyon veya genel anestezi altında hastanın isteğine bağlı olarak yapılır.Gevşek olan kas dokusundan fazla olanlar çıkarılıp geride kalan kas dokuları sıkılaştırılır. Bu ameliyat adet kanamanız bittikten sonra ya da kanamanın bitmesinin 10 gün sonrasında yapılır.Kısacası ameliyattan korkmanızı gerektirecek bir durum yoktur. Genital bölgenizdeki deformasyon ameliyat sonrasında düzelecek ve daha sağlıklı bir cinsel hayata kavuşacaksınız. Gelişen teknoloji sayesinde artık ameliyatlar daha kolay ve daha kısa sürede iyileşme olanağı sunmaktadır.

 Vajina daraltma ameliyatı sonrası

Vajinoplasti ameliyatı sonrası çok fazla ağrı ve acı yaşamazsınız.Tampon bir gün süre ile tutulur sonrasında çıkarılır.Ameliyat sonrasında 1-2 gün sonrasında normal hayata dönebilirsiniz.Tek yapmamanız gereken 3-4 hafta boyunca cinsel ilişkiden uzak durmaktır.Ameliyat sonrası doktorunuzun dediklerini uygulayarak daha hızlı ve sağlıklı bir iyileşme sürecine girerek kısa sürede istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Vajina daraltma ameliyatı

Vajinoplasti

 Vajina Daraltma Ankara

Ankara’da yaşayan,vajina daraltma Ankara araması yapan hanımlarımızı kliniğimize bekliyoruz.Estetik işlemi günümüzde hemen hemen her yerde yaptırabileceğiniz kolay ulaşım sağlayabileceğiniz bir alana dönüşmüştür fakat unutmamak gerekir ki ameliyat önemli bir işlemdir nerede ve kim tarafından yapıldığı da en önemli faktörlerdir.İşinde tecrübeli bir hekime yaptıracağınız ameliyat daha uzun ömürlü olacaktır. Eğer siz de genital bölgenizdeki deformasyondan kurtulmak ve vajinanızı daraltmak istiyorsanız işinde uzman bir doktora giderek sağlıklı ve kalıcı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

  Vajina Daraltma Fiyatları

Vajina daraltma fiyatları aratılan ve merak edilen bir konudur. Bu işlem için belirteceğimiz net bir fiyat yoktur. Doktorunuzla yapacağınız görüşme ve muayene sonrasında ortaya bir fiyat çıkacaktır.

Aklınıza takılan tüm soruların cevabı için Ankara’da ki kliniğimizle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın