Ankara’da Kürtaj

Ankara'da vajinismus, kızlık zarı dikimi ve kürtaj

Ankara’da Kürtaj

Ankara Kurtaj

Kürtaj işlemi rahim içerisindeki istenmeyen gebeliğin ya da doğumun sağlık açısından tehlike oluşturduğu durumlarda yapılan bir işlemdir. Ülkemizde gebelik sonlandırma işlemi, yasalarımıza göre 10.gebelik haftasına kadar yapılabilir. Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününe göre hesaplanır ve bu hesaplamanın yanlış olmaması için de ultrason ile teyit edilir. Kürtaj Ankara araması yaparak bu konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen hastalarımız için Ankara’da kürtaj, kürtaj fiyatları, kürtaj nasıl olur gibi tüm akıllara takılan soruların cevabını vereceğiz.

Ankara Kürtaj Tavsiye

Şehir içinden ve şehir dışından fazlasıyla gelen hastalarımız için uzman doktorumuz gerekli bilgilendirmeyi hastaya tüm detayı ile anlatarak hastanın gerginliğini almaktadır. Çünkü kürtaj işlemi kişinin psikolojik olarak da yıpranmasına neden olan ve çoğu kadını korkutan bir işlemdir. Kliniğimizde sizleri rahat ettirmek ve panik yaşamamanız için gerekli hizmeti vermekteyiz. Ankara’da bulunan, Turgut Reis Cad. No: 10/2 Tandoğan’daki kadın hastalıkları ve tedavi merkezimize gelerek veya bizimle iletişime geçerek kürtaj hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ankarada kürtaj

Ankarada Kürtaj

Ankara Kürtaj Fiyatları

Gelişen teknoloji ile birlikte artık cerrahi işlemler daha kısa sürede ve daha kolay yapılmaktadır. Fakat işlem ne kadar kolay olsa da kadın bu süreçte psikolojik olarak çok iyi hissetmez. İşlem sonrasında hasta günlük yaşantısına kolayca geri dönebilir. Yani şehir dışından gelecek olan hastalarımız için de oldukça rahat bir işlem olacaktır. Bu işlemi yaptırmaya karar veren kadın Ankara kürtaj fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak isteyecektir. Ankara’da kürtaj fiyatları doktordan doktora ve klinikten kliniğe değişmektedir. Ankara 2018 kürtaj fiyatları için en sağlıklı ve kesin bilgiyi  0312 212 64 62 – 0532 424 43 29 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 

Kürtaj Nasıl Yapılır ?

Kürtaj işleminde en önemli nokta kesinlikle steril bir ortamdır. Tecrübeli bir kadın doğum uzmanı tarafından yapılan vakum kürtaj işlemi güvenilirdir. Bu işlem 10 dakikalık bir işlemdir  fakat anestezi etkisinden dolayı masadan kalkmak 30 dakikayı bulmaktadır. İşlem sonrasında  günlük hayata kaldığınız yerden devam edebilir herhangi bir sıkıntı da yaşamazsınız.

Kürtajı sadece gebelik sonrası yapılan bir işlem olarak görmek yanlıştır. Rahim ile ilgili bir hastalık yaşanılıyor olabilir ve bu sebeple de rahimin içinin temizlenmesi için kürtaj işlemi yapılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın