Genital Bölge Estetiği

Ankara'da vajinismus, kızlık zarı dikimi ve kürtaj

Genital Bölge Estetiği

Genital Bölge Estetigi

Genital Bölge Estetiği

Genital bölge estetiği günümüzde çoğu kadının tercih ettiği bir bir işlemdir. Genital estetik denildiğinde birden çok işlem yapılmaktadır. Bunları ayıracak olursak iki şekilde gruplayabiliriz. Dış genital organlara yapılan estetik işlemi ve iç genital organlara uygulanan işlemler olarak ikiye ayırabiliriz.

Dış genital organlara yapılan estetik işlemleri:
-Labioplasti
-Labium majuslara yağ ya da dolgu işlemi
-Pubis Estetiği
İç genital organlara yapılan estetik işlemleri
-Hymenoplasti (Kızlık zarı dikimi)
-Vajinoplasti

Tüm bu işlemlerin her biri farklı bir amaçla farklı sorunların çözümü için uygulanan estetik girişimleridir ve çoğu kadın bu estetik işlemler sonucunda daha mutlu ve öz güvenli olmaktadır ve hatta cinsel hayattaki sorunlarını bu estetik işlemler sayesinde çöze bilmektedirler.
Genital estetik nedir denildiğinde verebileceğimiz en net cevap genital bölgedeki iç ve dış organlara uygulanan estetik girişimleridir diyebiliriz.

Genital Bölge Estetigi

Genital Bölge Estetiği

 

Genital bölge estetiği kişinin sorununa göre belirlenip yapılmaktadır.Eğer iç dudaklarınızda sarkma varsa size uygulanacak olan işlem labioplasti ameliyatıdır.Bazı kadınlarda ise büyük dudakları buruşuk ve sarkıktır.Olması gereken görünüm dış dudakların büyük olup iç dudakları örtmesidir eğer bu görünümü sahip değilseniz sizin için uygun olan işlem büyük dudaklarınıza yağ ya da dolgu işleminin yapılmasıdır.En önemli sorunlardan biri de vajinanın genişlemesidir.Bu durum genellikle çok sayıda doğum yapmış kadınlarda ya da bazı kadınların yapısı gereği doğuştan olan bir sorundur.Bu sorun beraberinde cinsel hayatınızda da belirli problemleri getirecektir.Vajinanızı daralttırmak için vajinoplasti ameliyatı olmalısınız.Son olarak diğer bir estetik işlemi olan kızlık zarı dikimi işlemi yapılmaktadır.Bu işlem kadının isteği doğrultusunda yapılır.Kızlık zarının yırtılması kadının herhangi bir sağlık problemi yaşamasına sebep olmaz tamamen kültürün etkisinde olan ve bekareti temsil eden bu zarın yerinde olması bazılarımız için oldukça önemli olduğu için çoğu kadın bu estetik işlemini yaptırmaktadır.

Bu genital bölge estetiği işlemlerinden size hangisi uygulanması gerekiyorsa işinde uzman bir jinekolog tarafından kontrol edilerek işleme karar verilmesi gerekmektedir.Siz de genital bölgenizde bir sorun yaşıyorsanız ve bu durum cinsel hayatınızı da etkiliyorsa vakit kaybetmeden doktora görünmelisiniz hanımlar.

Genital Estetik Fiyatları 2019

Genital bölge estetiği için merak edilen bir diğer soru ise bu işlemlerin fiyatı nedir? Genital estetik fiyatları ne kadar gibi aramalar yapılmaktadır.Bu fiyatlar kişinin sorunuyla orantılıdır yani size uygulanacak işlem ne ve sorununuz ne kadar ciddi boyutta ya da daha az mı deforme olmuş, tüm bu sorulara yanıt bulunduğunda doktorunuz tarafından bir fiyat belirlenecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın