GENİTAL ESTETİK ANKARA

  Genital bölge estetiği günümüzde çoğu kadının tercih ettiği bir bir işlemdir. Genital estetik denildiğinde birden çok işlem yapılmaktadır. Bunları ayıracak olursak iki şekilde gruplayabiliriz. Dış genital organlara yapılan estetik işlemi ve iç genital organlara uygulanan işlemler olarak ikiye ayırabiliriz.

Dış genital organlara yapılan estetik işlemleri

-Labioplasti

-Labium majuslara yağ ya da dolgu işlemi

-Pubis Estetiği

İç genital organlara yapılan estetik işlemleri

-Hymenoplasti (Kızlık zarı dikimi)

-Vajinoplasti

Tüm bu işlemlerin her biri farklı bir amaçla farklı sorunların çözümü için uygulanan estetik girişimleridir ve çoğu kadın bu estetik işlemler sonucunda daha mutlu ve özgüvenli olmaktadır ve hatta cinsel hayattaki sorunlarını bu estetik işlemler sayesinde çözebilmektedirler.

Genital bölge estetiği kişinin sorununa göre belirlenip yapılmaktadır. Eğer iç dudaklarınızda sarkma varsa size uygulanacak olan işlem labioplasti ameliyatıdır. Bazı kadınlarda ise büyük dudakları buruşuk ve sarkıktır. Olması gereken görünüm dış dudakların büyük olup iç dudakları örtmesidir eğer bu görünümü sahip değilseniz sizin için uygun olan işlem büyük dudaklarınıza yağ ya da dolgu işleminin yapılmasıdır. En önemli sorunlardan biri de vajinanın genişlemesidir. Bu durum genellikle çok sayıda doğum yapmış kadınlarda ya da bazı kadınların yapısı gereği doğuştan olan bir sorundur. Bu sorun beraberinde cinsel hayatınızda da belirli problemleri getirecektir. Vajinanızı daralttırmak için vajinoplasti ameliyatı olmalısınız. Son olarak diğer bir estetik işlemi olan kızlık zarı dikimi işlemi yapılmaktadır. Bu işlem kadının isteği doğrultusunda yapılır. Kızlık zarının yırtılması kadının herhangi bir sağlık problemi yaşamasına sebep olmaz tamamen kültürün etkisinde olan ve bekareti temsil eden bu zarın yerinde olması bazılarımız için oldukça önemli olduğu için çoğu kadın bu estetik işlemini yaptırmaktadır.

Bu genital bölge estetiği işlemlerinden size hangisi uygulanması gerekiyorsa işinde uzman bir jinekolog tarafından kontrol edilerek işleme karar verilmesi gerekmektedir. Siz de genital bölgenizde bir sorun yaşıyorsanız ve bu durum cinsel hayatınızı da etkiliyorsa vakit kaybetmeden doktora görünmelisiniz hanımlar.

AMELİYATSIZ GENİTAL ESTETİK

   Gelişen teknolojisi sayesinde artık genital estetik işlemi çok kolay. Ameliyat olmanızı gerektirmeyecek olan Hıfu teknolojisi cerrahi olmayan, ağrısız, kanama yapmayan, sadece 20 dakikalık bir tedavidir.

Ürojenital atrofi menapoz dönemindeki kadınlara 40 ve 50’li yaşlardaki yaşlanma etkileri yaşayan kadınlara, doğum yapmış pelvik tabanda zayıflama yaşayan kadınlara ve vajinal tekrarlayan enfeksiyon sorunu yaşayan kadınlar için hifu teknolojisi oldukça etkili bir tedavi yöntemidir.

Hıfu Teknolojisi sayesinde;

Vajinal kuruluk

Vajinal sıkılaştırma

Cinsel ilişkide rahatsızlık

İdrar kaçırma (Üriner inkontinans)

Vajinal akıntı

Vajinada beliren pigmentasyon sorunu (kararma) gibi birden çok sorunu ameliyatsız olarak çözüme kavuşturur.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber genital bölgeye özel uyarlanan başlıklarla yapılan işlemler sayesinde genital estetik  daha hızlı, daha kolay ve daha etkili olmaya başladı. Tabikide bazı işlemler için teknoloji, cerrahi işlemlerin önüne geçemiyor. Bizlerde hastamızın sorunu için en uygun olan işlem türünü seçerek tedavimizi uygulamaktayız.

GENİTAL ESTETİK SONRASI

 Genital estetik işlemi beraberinde sonrasında nasıl olacak sorusunu getiriyor. Çoğu hastamız işlem sonrasında iz kalıp kalmadığını, herhangi bir his kaybı yaşayıp yaşamayacağını ve yan etkilerinin olup olmadığını merak ediyor. Öncelikle en çok sorulan his kaybı hakkında bilgi verelim. Herhangi bir his kaybı yaşanmaz fakat işinde uzman olmayan bir kimse tarafından yapılırsa bir his kaybının meydana gelmesi mümkündür. İz kalma konusuna gelecek olursak çok hafif iz kalma durumu söz konusudur fakat zamanla ten rengini yeniden kazanarak yenilenme gerçekleşerek iz görünmeyecek düzeyde azalacaktır.

Genital Estetik Fiyatları

  Genital estetik operasyonu yaptıracak hastanın en çok araştırdığı konu bu işlemin fiyatıdır. Genital estetik fiyatları maalesef işlemden işleme değişeceği için burada net bir fiyat belirtme durumu söz konusu değildir.Yapılan işleme ve bu işlemde hangi tedavi yönteminin uygulandığına kadar birden çok değişen vardır ve bu değişenleri belirlemek için muayeneye gelmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için bize whatsapp destek hattmızdan ulaşabilirsiniz.

Genital Estetik Ankara adresimiz Turgut Reis Cad. No: 10/2 Tandoğan/Ankara

Fiyatlar İçin Detaylı Bilgi Whatsapp Destek  0532 424 43 29