Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Ankara'da vajinismus, kızlık zarı dikimi ve kürtaj

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimi yapmaktayız.

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Kızlık zarı toplumumuzda bekareti temsil eden bir olgudur ve toplumumuzda bu konu önemli bir yerdedir. Zarının yırtılması kadın sağlığı açısından bir sorun teşkil etmemektedir fakat dediğimiz gibi toplumun kızlık zarına biçtiği değerin farklı olması, kızlık zarı dikimi yapılmasını ortaya çıkarmıştır. Bu estetik işlemi diğer estetik işlemlerinden farklı olarak gizlilik ilkesi dahilinde yapılmaktadır.

Kızlık zarını diktirmek isteyen kadın bunun araştırmasını daha gizli yapmaktadır. Biz de bu detayları ihmal etmeden diktirme işlemini yapacak olan kişinin düşüncelerine saygı çerçevesinde dikim işlemini kaliteli materyalleri kullanarak sağlıklı bir dikim işlemi gerçekleştirmekteyiz. Kızlık zarı dikimi Ankara gibi arama yapan kadınlar Ankara’da bulunan kliniğimize uğrayabilir ve gönül rahatlığıyla dikim işlemini yaptırabilirler.

Kızlık zarı dikimi Ankara araması yapan kadınların bir diğer merak ettiği konu ise bu dikimin nasıl yapıldığı ve kızlık zarının dikildiğinin anlaşılıp anlaşılmayacağıdır. Öncelikle şunu belirtelim  zarın dikildiğini doktorunuzdan başka kimse anlayamaz.

Kalıcı ve Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Dikim işlemi ise iki şekilde yapılmaktadır. Geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimi yapmaktayız. Dikim işlemi genel ya da lokal anestezi altında yapılmaktadır ve ağrı, acı hissetmezsiniz. İşlem 25-30 dakika kadar sürmektedir. Geçici dikim işlemi sonrasında 3-5 gün içerisinde ilişkiye girmeniz gerekirken kalıcı dikimde böyle bir süre yoktur.
Kızlık zarı dikimi Ankara araması yapan sevgili hanımlar güvenebileceğiniz ve sıkıntı yaşamayacağınız bir adresiz. Gizlilik ve güvenliğe önem vermekteyiz ve sizin rahat etmeniz için elimizden geleni yapa ve dikim işlemi için kaliteli materyaller kullanarak sağlığınızı tehlikeye atmayız.
Kızlık zarı dikimini günümüzde her yer yapmaktadır ve bu işlem için adres bulmak sıkıntı değildir. Fakat bu işlem göründüğü kadar basit olup her yere diktirebileceğiniz bir işlem de değildir. Sağlığınızı tehlikeye atmadan güvenebileceğiniz bir adres her zaman için doğru bir seçimdir. Ankara’da bulunan kliniğimize gelerek detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

kızlık zarı dikimi ankara

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın